Alza I Kup si tvarohového Lipánka a vyhraj konzoli Xbox Series S!!

Akce a slevy: Kuchyňské utěrky

Vybrat řetězec:
Reklama

Nejčastěji vyhledáváte držák na kuchyňské utěrky ikea, kuchyňské utěrky akce, bavlněné kuchyňské utěrky, stojan na kuchyňské utěrky, držák na kuchyňské utěrky, kuchyňské utěrky papírové akce, kuchyňské utěrky papírové, kuchyňské utěrky textilní, kuchyňské utěrky bavlněné, závěsný držák na kuchyňské utěrky, papírové kuchyňské utěrky, balsoft víceúčelové utěrky, tento kosmetické utěrky, kosmetické utěrky v akci, tento extra pevné kuchyňské utěrky, papírové kuchyňské utěrky velké balení.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.