Akce a slevy: Sušené ovoce

Vybrat řetězec:
Reklama

Sušené ovoce je skvělá alternativa klasického čerstvého ovoce, které si buď můžete usušit sami doma přírodní cestou nebo i pomocí sušičky ovoce. Mimo vlastního sušení se dá sušené ovoce zakoupit téměř v každém supermarketu a hypermarketu, kde je k dostání v malých i velkých balení.  Mezi sušené ovoce patří rozinky, švestky, banány, meruňky, fíky, papája, ananas, jahody aj. Sušené ovoce je také vhodné jako doplněk k cereáliím nebo müsli. Další alternativou může být ovoce mražené, které lze využit například mimo sezonu.

Nejčastěji vyhledáváte sušené meruňky, sušené švestky, sušené třešně, sušené ovoce v akci, nejlepší sušené ovoce, křupavé sušené ovoce, sušené ovoce prodej, sušené banány, rozinky sultánky, sušené rozinky, goji berry, kustovnice sušené ovoce, sušené ovoce v akci, sušená moruše bílá, sušené ovoce mix, sušené ovoce nejlevněji.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.