Akce a slevy: Okurky a saláty

Vybrat řetězec:
Reklama
Letní kulinářské dobroty z dobré zelené okurky hadovky ocení každý labužník. A ještě když se zahradníkům podaří, máte letní saláty na sto způsobů. Třeba takový římský salát, rukola, polníček, ledový salát můžete použít na výrobu lehkých letních salátů na místo složitého vaření vydatných večeří. Jistě můžete do salátu přidat všechny druhy okurek od nakládaných, s feferonkami, nebo rychlokvašek, salátových, polních, ale také rajčata, vajíčka, majolku nebo pro lehčí verzi jogurt. Pokud se rádi hýčkáte a rádi pečujete o svoji pleť, jistě oceníte okurkovou pleťovou masku.

Nejčastěji vyhledáváte salát lidl, okurka hadovka akce, římský salát, okurka cena, okurka hadovka, roubovaná okurka cena, kyselá okurka, mořská okurka, okurka salátová, hlávkový salát, okurka akce, salát albert, ledový salát akce, akce okurka, okurka v akci, salátová okurka, salátovky v akci, okurky hadovky, salátovky.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.