Akce a slevy: Ovocné destiláty

Vybrat řetězec:
Reklama
Léto a začátek podzimu znamená mimo sluníčka a dovolených i velké úrody ovoce a zeleniny. A právě ovoce se hodí k pálení. Kvalitním vypálením ovoce pak vzniknou opravdu vynikající ovocné destiláty. Nejčastější a v Čechách pravděpodobně nejoblíbenější je slivovice. Dále pak také hruškovice, meruňkovice, třešňovice, jablkovice a další. Ze švestek či slívek a blum se vypálí slivovice, z hrušek hruškovice, z meruněk meruňkovice. Z jablek se vyrobí jablkovice, které se v oblasti Dolní Normandie říká calvados. Z vína se dá vypálit vínovice, popřípadě ještě lépe brandy. Pálit můžeme prakticky jakékoli ovoce, třeba z malin, angreštu, fíků či jeřabin. Pokud tedy máte přebytek ovoce, určitě si nechejte vypálit domácí pálenku. 

Nejčastěji vyhledáváte akce slivovice, jelínek slivovice akce, kvalitní slivovice, slivovice v akci, slivovice cena, slivovice jelínek, slivovice jelínek akce, slivovice lidl, slivovice akce, jelínek slivovice, dárkové balení slivovice, lidl slivovice, slivovice cena za litr, cena slivovice, moravská švestka jelínek, slivovice collection, pálenka fleret.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.