Alza I Kup si tvarohového Lipánka a vyhraj konzoli Xbox Series S!!

Akce a slevy: Peckoviny

Nebylo nalezeno žádné zboží "peckoviny" v kategorii ovoce
Níže zobrazujeme kompletní aktuální nabídku zboží z kategorie ovoce.

Vybrat řetězec:
Reklama
Nejoblíbenější letní náušnice dětí tvoří právě sladké třešinky. Hospodyňky v létě ze spousty různých druhů višní a třešní vyrábí lahodné kompoty, bublaniny i pečené čaj. Máte rádi i jiné ovoce? A když mají jen jednu pecku na místo jadřinců nepohrdnete jimi? České sady a zahrady nabízejí sladké plody broskví, meruněk, slivoní, mirabelek i blum. Oblíbené meruňky jsou dobrým zdrojem hořčíku, broskve nebo nektarinky se hodí na dobrou svačinku, ale téměř všechny peckoviny ocení nejeden muž či žena, zejména když projdou kvasným procesem a následnou destilací. 

Nejčastěji vyhledáváte nektarinky akce, meruňky, třešně cena, koktejlové třešně, třešně v akci, meruňky akce, švestky akce, lidl třešně, meruňky v akci, švestky prodej, třešně srdcovky, švestky cena, broskve akce, broskve prodej, broskve cena, meruňky prodej, meruňky cena.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.