Albert I Sbírejte body s Albertem na sportovní vybavení!

Akce a slevy: Pomazánky

Vybrat řetězec:
Reklama
21,39 - 22,90
21,39 - 22,90 Cena
Máte dnes nečekanou návštěvu, a přesto je chcete něčím rychlým pohostit a doma nejsou ani tyčinky, chipsy, tvrdé sýry prostě žádné rychlé občerstvení bez přípravy? Pak se na pár rohlíků bude hodit rychlá pomazánka. Máte jedny olejovky, cibulku a pomazánkové máslo, dobrá zpráva, bude Rybičková pomazánka nebo můžeme uvařit pár vajec a přidat trochu hořčice a dochutit. Nebo tradiční česneková, kdo by jí odolal. Pomazánky pro mlsné jazýčky jako je lososová, pomazánka z nivy, salámová, pikantní jsou již často pro vás připravené v chladících boxech supermarketů. 

Nejčastěji vyhledáváte nivová pomazánka, salámová pomazánka, krabí pomazánka, zdravá pomazánka, hermelínová pomazánka albert, rybí pomazánka, ředkvičková pomazánka, pomazánka z nivy, fazolová pomazánka, tvarohová pomazánka, pórková pomazánka, křenová pomazánka, čočková pomazánka, sýrová pomazánka, masová pomazánka, vajíčková pomazánka, hermelínová pomazánka, budapešťská pomazánka, lososová pomazánka, celerová pomazánka, tuňáková pomazánka, pomazánka z červené řepy, cizrnová pomazánka, pomazánka na jednohubky, škvarková pomazánka, drožďová pomazánka, kvasnicová pomazánka, pomazánka na chlebíčky, česneková pomazánka, šunková pomazánka, vaječná pomazánka, pomazánka z avokáda, tvarůžková pomazánka, avokádová pomazánka, mrkvová pomazánka.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.