Dr. Max I Při nákupu dvou produktů skinexpert BY DR.MAX Natur Oil, získáte druhý za 0,01Kč !!!!

Akce a slevy: Pomazánky

Vybrat řetězec:
-14%Veto Pâtifu Prémiová tofu paštika gourmet 100g

Prémiová tofu paštika gourmet. Sterilovaný sójový výrobek, konzerva.

ROSSMANN
29,90
29,90 Cena
Reklama
Lunter pomazánka

francouzská pomazánka 100g, škvarková pomazánka 100 g, mexic... více informací

Kaufland
18,90
18,90 Cena
Máte dnes nečekanou návštěvu, a přesto je chcete něčím rychlým pohostit a doma nejsou ani tyčinky, chipsy, tvrdé sýry prostě žádné rychlé občerstvení bez přípravy? Pak se na pár rohlíků bude hodit rychlá pomazánka. Máte jedny olejovky, cibulku a pomazánkové máslo, dobrá zpráva, bude Rybičková pomazánka nebo můžeme uvařit pár vajec a přidat trochu hořčice a dochutit. Nebo tradiční česneková, kdo by jí odolal. Pomazánky pro mlsné jazýčky jako je lososová, pomazánka z nivy, salámová, pikantní jsou již často pro vás připravené v chladících boxech supermarketů. 

Nejčastěji vyhledáváte nivová pomazánka, salámová pomazánka, krabí pomazánka, zdravá pomazánka, hermelínová pomazánka albert, rybí pomazánka, ředkvičková pomazánka, pomazánka z nivy, fazolová pomazánka, tvarohová pomazánka, pórková pomazánka, křenová pomazánka, čočková pomazánka, sýrová pomazánka, masová pomazánka, vajíčková pomazánka, hermelínová pomazánka, budapešťská pomazánka, lososová pomazánka, celerová pomazánka, tuňáková pomazánka, pomazánka z červené řepy, cizrnová pomazánka, pomazánka na jednohubky, škvarková pomazánka, drožďová pomazánka, kvasnicová pomazánka, pomazánka na chlebíčky, česneková pomazánka, šunková pomazánka, vaječná pomazánka, pomazánka z avokáda, tvarůžková pomazánka, avokádová pomazánka, mrkvová pomazánka.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.