Akce a slevy: Houby

Vybrat řetězec:
I Homolkovi o letních prázdninách chodili po lese a halekali na sebe, když se jim do proutěného košíku nedařilo posbírat dostatečné množství jedlých hub. Rádi chodíte na hřiby? A poznáte je vždy s jistotou? Pokud ne, nabídky dnešních obchodů obohatili o hlívu ústřičnou, žampiony bílé a hnědé, různé druhy příchutí sýrů, sušené houby, houbové koření apod. Není nad to, když si ale v létě uděláte klidnou procházku lesem, kde na vás vykoukne sem tam i mochomůrka nebo nějaké to lesní zvířátko. Pak třeba můžete večerní smaženici s vejci nabídnou i sousedům.

Nejčastěji vyhledáváte houby jedlé, houby lišky, houby májovky, houby shiitake, houby druhy, houby babka, žampiony na smažení, bedle na smažení, žampiony kaufland, bílé žampiony cena, houby kaufand, žampiony v akci, zahradní žampiony cena, hlíva ústřičná cena, hlíva ústřičná v akci, sušené houby cena, sušené houby v akci.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.