Akce a slevy: šunka

Vybrat řetězec:
Reklama
Co si představíte při vyslovení šunka? Také vidíte kata z pohádky Byl jednou jeden král jak ořezává kostičku a odmítá uposlechnout pana krále, aby vyhlásil nové královské nařízení? Já tedy vždy a ještě se mi sbíhají sliny na tu voňavou masovou pochoutku. Šunka zaujímá dominantní postavení mezi masnými výrobky a její použití je velmi široké a nezávislé na typu kuchyně. Užívá se jak k přípravě studených, tak i teplých pokrmů po celém světě. Takové výborné chlebíčky se šunkou a vejcem, nebo obložená studená mísa se sýrem, hermelínem, okurkou, rajčaty, salámem jistě ocení každá návštěva. 

Nejčastěji vyhledáváte šunka od kosti vcelku, šunka lidl, schwarzwaldská šunka, parmská šunka, šunka cena, šunka amálka, šunka od kosti, sušená šunka kaufland, španělská šunka kaufland, iberská šunka, sušená šunka dárkové balení, party šunka globus, pečená šunka, šunka šunka, vepřová šunka, kuřecí šunka, šunka v akci, šunka zvonařka, krůtí šunka lidl, šunka jamon, šunka jamon sleva, uzená šunka, šunka na kosti, šunka dárkové balení, šunka akce, lidl šunka, vánoční šunka, šunka v aspiku, schwarzwaldská šunka akce, španělská šunka, pražská šunka, šunka kaufland.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.