Magazín Akční Ceny I Proč je pro nás řepa elixír zdraví?

Akce a slevy: Potřeby pro mazlíčky

Vybrat řetězec:
-24%Bolfo 2,5 mg/g kožní sprej, roztok

• chrání psy a kočky protiklíšťatům, blechám a dalšímparazit... více informací

Dr.Max
249
249 Cena
Reklama

Nejčastěji vyhledáváte nezničitelné hračky pro psy, hračky pro psy do vody, , hračky pro psy na pamlsky, kong hračka pro psy, hračka pro kočky - létající motýl, interaktivní hračky pro psy, chytré hračky pro psy, přetahovací hračky pro psy, hračka pro psy kong, hračky pro kočky na baterky, plyšová hračka pro psy, elektronické hračky pro psy, logické hračky pro psy, hračka pro kočky - pyramida, nejlepší hračky pro psy, interaktivní hračka pro kočky, chytré hračky pro kočky, kong hračky pro psy, kožené hračky pro psy, levné hračky pro psy, odolné hračky pro psy, hračky pro kočky levně, laserové hračky pro kočky, nejlepší hračky pro kočky, motivační hračky pro psy, hračky pro psy na zabavení, trixie hračky pro psy, hračky pro kočky, nerozkousatelné hračky pro psy, dentální hračky pro psy, hračky pro psy levně, dřevěné hračky pro psy, tommi hračky pro psy, gumové hračky pro psy, fleecové hračky pro psy, hračky pro psy interaktivní, hračka pro psy na pamlsky, plyšové hračky pro psy, pískací hračky pro psy, hračka pro kočky – létající kolibřík, kousací hračky pro psy, elektronické hračky pro kočky, hračka pro kočky funny motýlci, plnící hračky pro psy, nezničitelná hračka pro psy, interaktivní hračka pro psy, trixie hračka pro psy dog activity flip board.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.