Akce a slevy: Džusy

Vybrat řetězec:
Reklama
Pfanner džus 100% 2l, vybrané druhy

100% jablečná šťáva s vitaminem C, s přirozeným zákalem, pří... více informací

BillaRatio
44,90 - 59,90
44,90 - 59,90 Cena
9,90 - 49,90
9,90 - 49,90 Cena
Toma 100% džus 1l, vybrané druhy

Pomerančová šťáva z koncentrátu. Pasterováno, nesyceno.

Ratio
23,90
23,90 Cena
-33%Toma Nektar 1l, vybrané druhy

hruška, jahoda, černý rybíz, ananas-kokos, lesní ovoce 1 l

Globus
21,90
21,90 Cena
Džus je výrobek, který dostaneme vymačkáním šťávy z ovoce či zeleniny, tudíž obsahuje stejně důležité látky a vitamíny. Pro ty, kteří ale nemají čas či chuť trávit každé ráno s odšťavňovačem existuje možnost si džus koupit v každém supermarketu. Než ale vyrazíte do svého oblíbeného obchodu pro dávku tekutých vitamínů, je dobré vědět, že se džusy nedělí jen na ovocné a zeleninové či ovocno-zeleninové. Na trhu můžeme najít džusy vyrobené z koncentrátu a džusy lisované, pak džusy jednodenní, pasterované či nepasterované a z hlediska konzistence rozlišujeme džusy pasírované, kalné a čiré. V posledních letech jsou velkým trendem stánky či „fast foody“ se zdravou výživou, kde vám džus odšťavní přímo před Vámi a tak si můžete být jisti čerstvostí použitých surovin. Alternativou džusů jsou velmi oblíbené smoothies. Smoothie je nápoj připravený v mixéru, jehož hlavní složkou je ovoce či zelenina, dále do něj přidáváme vodu, mléko, různé oříšky, semínka či proteinové prášky. Má sloužit jako rychlá svačina, ale hlavně jako výživná součást jídelníčku plná vitamínů.

Nejčastěji vyhledáváte džus relax akce, svařený džus, džus v akci, guava džus, granini džus, džus v plechovce, lidl džus, jahodový džus, džus pomeranč, pomerančový džus, džus z pomerančů, borůvkový džus, džus lidl, hello džus, hroznový džus, ananasový džus, akce džus, horký džus, džus hello, pfanner džus, třešňový džus, grepový džus, džus pfanner, celerový džus, rajčatový džus, mandarinkový džus, broskvový džus, citronový džus, jablečný džus, džus z koncentrátu, limetkový džus, cappy džus, džus granini, švestkový džus, pomerančový džus akce, relax džus ve skle, lidl pomerančový džus, dýňový džus, banánový džus, fresh džus, džus akce, mrkvový džus, caprio džus, relax džus cena, brusinkový džus, višňový džus, relax džus, toma džus.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.