Využijte 25% vánoční slevu na všechny fotodárky z Rajčete. V košíku zadejte kód: AKCNICENY25 25% vánoční sleva na fotodárky z Rajčete

Akce a slevy: Párky

Vybrat řetězec:
Reklama
Wellness víkendový pobyt s báječnou snídaní ve stylu švédských stolů se jistojistě neobejde bez teplých libových párků. Velice oblíbenými bývají vídeňské, pochoutkové, se sýrem, s vysokým obsahem masa, delikatesní, ale i mini párečky pro nejmenší. Tradiční hot dog, na českém trhu jako párek v rohlíku, celkem ve velké míře válcuje hamburger, tortilla, kuřecí nugetky, hranolky, gyros, kebab a čínské speciality. Jestliže nakouknete k německým sousedům, země původu bratwurstu, jistě ochutnáte i frankfurtské párky s hlavní přísadou bílým pepřem, muškátovým oříškem a muškátovým květem. 

Nejčastěji vyhledáváte frankfurtské párky, loupací párky, párky v plechovce, pikok párky, veganské párky, telecí párky, kuřecí párky, lidl párky, nejkvalitnější párky, kostelecké párky, debrecínské párky, vídeňské párky, sojové párky, javořické párky, párky lidl, libové párky, párky v těstíčku, nejlepší párky, šmakoun párky, dietní párky, tofu párky, párky pikok, párky na pivu, štýrské párky, kvalitní párky, párky cena, mini párky.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.