Akce a slevy: Majonézy

Vybrat řetězec:
-25%Spak Vegan majonéza bez vajec 250ml

Majonéza 50% vegan, pasterovaná ochucená omáčka emulgovaná. ... více informací

Terno
29,90
29,90 Cena
Reklama

Majonéza je hustá tučná omáčka bílé či nažloutlé barvy a vzniká rozšleháním rostlinného oleje a žloutku, ale lze použít i celé vejce nebo žloutek nahradit mlékem. Majonéza se obvykle dochucuje, např. solí, pepřem, octem či citronovou šťávou, cukrem, hořčicí apod. Majonéza často tvoří základ dresinků a tatarské a dalších omáček. Přidává se také do řady salátů, včetně bramborového, ve kterých slouží jako pojidlo.

Nejčastěji vyhledáváte majonéza z jogurtu, majonéza bez vajec, majonéza na vlasy, ochucená majonéza, majonéza z červené čočky, majonéza na chlebíčky, akce majonéza, majonéza lidl, česneková majonéza, majonéza light, majonéza hellmans akce, veganská majonéza, majonéza bez cukru, sojová majonéza, majonéza v akci, poličanka majonéza, majonéza akce, majonéza na burger, majonéza hellmans, zárubova majonéza, majonéza poličanka, jogurtová majonéza, avokádová majonéza, citronová majonéza, majonéza cena, zdravá majonéza, brněnka majonéza.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.