Soutěž I Nakupuj vybrané potraviny a vyhraj na rok auto ŠKODA KAROQ a další skvělé ceny!

Akce a slevy: Jahody a lesní plody

Vybrat řetězec:
Reklama
Když zlá macecha poslala malou sirotu Marušku v lednu pro jahůdky, netušila, že se vrátí s hrstičkou lahodných červených plodů. Samozřejmě víme, že nám markety nabízejí příjemnou náhradu, kdy téměř po celý rok můžeme nakoupit jahody, borůvky i ostružiny. Oblíbené pokrmy se takřka bez jahod a borůvek neobejdou, a proto se často nabízejí v obchodech jako příchuť smoothie, mražené dřeně, nanuků, zmrzliny, jogurtů, tvarohů, ovocných nápojů, přesnídávek, čajů, marmelád, ovocných knedlíků a dětské výživy.

Nejčastěji vyhledáváte borůvky akce, borůvky lidl, maliny akce, borůvky kanadské, jahody cena, maliny lidl, borůvky cena za litr, ostružiny prodej, zahradní borůvky, maliny cena za 1kg, borůvky duke, lesní borůvky, černé maliny, borůvky lesní, jahody tesco, borůvky goldtraube, kanadské borůvky, lesní jahody, tesco jahody, americké borůvky, maliny cena, albert jahody, jahody lidl, ostružiny cena za 1kg, maliny prodej, jahody v akci, žluté maliny, kanadské borůvky prodej, akce jahody, jahody lesní, sušené borůvky, jahody albert, jahody kaufland, borůvky v akci, jahody akce, borůvky cena, lidl borůvky, maliny v akci, lidl jahody.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.