Soutěž I Sbírej nálepky a získej celou Lipánkovou partu Mazlíků! Řeznictví MÚÚÚIDivočina za skvělé ceny!

Akce a slevy: Exotické ovoce

Vybrat řetězec:
Reklama
Milujete dovolené u moře, na lodi nebo v exotických krajinách? A copak si zde dopřejete dobrého? Pro lahodné mango není úplně přesně známa jeho domovina, ale jistě jej naleznete ve fresh baru na Srí Lance, v Indii, Barmě, Pákistánu a Bangladéši. Za pravlast avokáda je považováno jižní Mexiko, ale s příchodem Evropanů se plody hruškovce přelahodného rozšířila nejen na kontinent Jižní Ameriky. I u nás bodují na jídelníčcích a nové kuchařky nabízejí nejrůznější recepty na lahodné pokrmy například z fíků, datlí, kaki, karamboly a dalších.

Nejčastěji vyhledáváte avokádo v akci, avokádo sleva, ananas cena, avokádo tesco, avokádo cena, čerstvý ananas, avokádo kaufland, avokádo akce, tesco avokádo, ananas akce, červený ananas, avokádo lidl, akce avokádo, ananas v akci, avokádo albert, mango, mango v akci.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.