ROSSMANN I Za nasbírané body budete blíže k Bugatti taškám!

Akce a slevy: šlehačky a smetany

Vybrat řetězec:
Reklama

Pro mlsné jazýčky připravíme na lžičky malý kousek šlehačky. Ve Vídni šlehačkou ozdobí voňavou kávu, v cukrárně si vychutnáte větrník, věneček, rakvičku i bezé roládu s pořádnou dávkou bílých šlehačkových čepiček. Tradiční česká svíčková, koprová, křenová, houbová omáčka se bez tučné smetany na vaření neobejde a šikovná hospodyňka jistě návštěvě nabídne lahodnou smetanu i do kávy. Zakysanou smetanu, ovoce a piškoty využijete na nepečený dort a nebudete-li mít ještě dost sladkých dortíků, může zkusit pařížský dortík.

Nejčastěji vyhledáváte šlehačka na dort, smetana albert, smetana na vaření cena, smetana na vaření lidl, smetana na vaření, šlehačka ve spreji akce, pařížská šlehačka kunín, vegan šlehačka ve spreji, smetana ke šlehání akce, pařížská šlehačka z kelímku, kokosová šlehačka, smetana akce, smetana cena, pařížská šlehačka bez čekání, šlehačka na šlehání, šlehačka bez laktozy, šlehačka kunín, bezlaktozová šlehačka, karamelová šlehačka, smetana na šlehání, pařížská šlehačka, šlehačka ve spreji, šlehačka ve spreji cena, smetana ke šlehání cena, šlehačka v akci, šlehačka cena, rostlinná šlehačka rama, smetana ke šlehání lidl, šlehačka akce, šlehačka ke šlehání, lidl smetana, šlehačka na vaření, smetana lidl, akce smetana, rostlinná šlehačka, smetana v akci, zakysaná smetana akce, čokoládová šlehačka.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.