Akce a slevy: Tequila

Vybrat řetězec:
-13%SIERRA TEQUILA SILVER, REPOSADO 38% 1L

SIERRA TEQUILA SILVER, REPOSADO 38% 1L

Klubová cena 337,74 Kč

Na prodejně:
Travel Free s.r.o.

Platnost: 14.2. - 27.2.2020

Cena: 363,74

Nasaďte sombrero, zavřete oči a rázem se ocitnete v zemi kaktusů, chilli papriček a rodea s prvotřídní mexickou tequilou. Tohle parádní pití získalo své jméno podle malého městečkem Tequila v Mexiku. Právě z tohoto regionu pochází ty nejkvalitnější tequily. Odměnou se pak stává lahodná tequilla. Lacinější tequily, které jsou snadno dostupné a prodávají se v barech a restaurací, se podávají se solí a citrónem, případně se skořicí a pomerančem, podle toho, zda je tequilla zlatá nebo stříbrná. Kvalitní tequilla se ale pije teplá po malých doušcích, prokládat jí můžete vodou. Tequila je skvělá i do koktejlů. Nejznámějším je asi Tequila sunrise s pomerančovým džusem a grenadinou. Takže zavřete oči a ponořte se do mexické atmosféry. 

Nejčastěji vyhledáváte tequila akce, tequila rose tesco, zlatá tequila, tequila kaufland, pepe lopez tequila, tequila olmeca gold, tequila v akci, tequila lidl, zoogoneticus tequila, tequila s červem, tequila cena, tequila stříbrná, tequila sleva, sierra tequila, sierra tequila 1l.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.