Akce a slevy: Brambory

Vybrat řetězec:
Reklama
Naříká si hospodář, když mě málo okopáš, naříkají kuchaři, když se málo povaří... Znáš odpověď na tuto klasickou hádanku? No jistě, krásné převážně žluté hlízy brambor nám dovezli Španělé, když dobyli inckou říši a přes Anglii je začali šířit do celé Evropy. Dovedete si představit štědrovečerní večeři bez bramborového salátu? Tradiční české pokrmy jako klasický řízek, opečené nebo americké brambory, hranolky, krokety, sekaná s bramborovou kaší, bramborové knedlíky, ani plněné knedlíky se zelím se neobejdou bez brambor. 

Nejčastěji vyhledáváte akce brambory, brambory penny, brambory albert, brambory v akci, brambory akce, brambory tesco, brambory cena kaufland, nové brambory cena, brambory marabel, tesco brambory, brambory konzumní, brambory kaufland, brambory lidl, brambory cena, lidl brambory, cena brambor, brambory v akci, ranné brambory cena, pozdní brambory cena, konzumní brambory cena, konzumní brambory v akci, kaufland brambory, lidl brambory cena.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.