Akce a slevy: Sirupy

Vybrat řetězec:
Reklama
Dobrá voda Dobrý Sirup 0,7l, vybrané druhy

Sirup s příchutí jahody s vitaminem C, pasterovaný.

JIPHruška
23,92 - 32,90
23,92 - 32,90 Cena
Caprio Plus Hustý sirup 700ml, vybrané druhy

Ovocný nápojový koncentrát s přídavkem ovocných šťáv z konce... více informací

Hruška
22,90
22,90 Cena

Ovocné sirupy nebo lidově ovocné šťávy jsou tzv. tekutiny sladké chuti, které bývají většinou zabarvené. Hlavními surovinami jsou demineralizovaná voda, glukóza, sacharóza, mannitol, sorbitol a umělá sladidla. Sirupy dále mohou obsahovat aromatické látky, barviva a stabilizátory. Nejběžnější surovinou je však glukózo-fruktózový sirup. Díky své extrémně sladké chuti se nejčastěji sirupy dolévají vodou, stejně jako se mohou dolévat například džusy. V současné době se vyrábějí i sirupy s příchutí známých alkoholických koktejlů, jako například mojito, piña Colada, margarita nebo cosmopolitan.

Nejčastěji vyhledáváte javorový sirup, sirup akce, sirup z rýmovníku, levandulový sirup, čekankový sirup akce, třešňový sirup, aerius sirup, jitrocelový sirup, aerius sirup cena, rakytníkový sirup, yo sirup akce, lidl javorový sirup, sirup hello akce, sirup lidl, sirup sodastream akce, mátový sirup, sirup yo akce, čekankový sirup, sirup do kávy tesco, sodastream sirupy akce, sirup jupí akce, javorový sirup lidl, sodastream sirup, čekankový sirup kaufland, bezový sirup.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.