Akce a slevy: Mýdla

Vybrat řetězec:
Reklama

Nejčastěji vyhledáváte mýdlo s jelenem, jelen mýdlo, jádrové mýdlo, černé mýdlo, bio mýdlo, žlučové mýdlo dm, sanytol mýdlo, glycerinová mýdla, sirné mýdlo, tuhé mýdlo, antibakteriální mýdlo, mýdlo jelen, tekutá mýdla, mýdlo z mrtvého moře, olivové mýdlo, přírodní mýdlo, žlučové mýdlo rossmann, pěnové mýdlo, silikonové formy na mýdlo, pěnové mýdlo dm, toaletní mýdla, kastilské mýdlo, marseillské mýdlo, mýdlo na obličej, levandulové mýdlo, mazlavé mýdlo, manna mýdlo, tekuté mýdlo 5l, mýdlo se stříbrem.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.