Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Akce a slevy: Balené vody, minerální vody

Vybrat řetězec:
Reklama
S.Pellegrino Přírodní minerální voda sycená 500ml

Přírodní minerální voda sycená s přídavkem oxidu uhličitého

RatioJIP
15,90 - 15,99
15,90 - 15,99 Cena
-40%Poděbradka ProLinie Jemně perlivá 1,5l, vybrané druhy

Minerální voda ochucená, sycená, se sladidly, s příchutí citronu.

LidlAlbert
6,90 - 8,90
6,90 - 8,90 Cena

Balená voda je pitná voda, která je stočená do nějakého obalu. Nejpoužívanějším obalem je plast a může to být plastová láhev nebo barel. V menším množství se voda stáčí do skla, v něm ale nejčastěji potkáte minerální vody. A co je to vlastně minerální voda? Minerální voda je označení pro vodu z podzemí, tedy z minerálního prostředí. Aby mohla být voda označená jako „minerální, musí splňovat normu o minerálních vodách.

Pokud i vy zajdete do obchodu a budete hledat svou oblíbenou vodu v lahvi, jistě narazíte na vodu prostou, mineralizovanou, na kyselku nebo lázeňský pramen. Máme také vody neperlivé, perlivé nebo jemně perlivé a nebo dochucené všemi možnými příchutěmi, na které si vzpomenete.

Nejznámějšími výrobci balených vod jsou: Mattoni, Korunní, Magnesia, Dobrá voda, Poděbradka, …

Nejčastěji vyhledáváte minerální voda magnesia, balená voda cena, karlovarská minerální voda, minerální voda ida, minerální voda ve skle, magnesia minerální voda, minerální voda vincentka, slaná minerální voda, zaječická minerální voda, alkalické minerální vody, nejlevnější balená voda, minerální voda fatra, železitá minerální voda, minerální voda mattoni, balená voda ve skle, minerální voda gemerka, minerální voda akce.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.