Yves-rocher I SLEVY AŽ -50 % na více než 200 produktů! Dr. Max I AKCE 1+1 navíc!

Akce a slevy: Dýně a cukety

Vybrat řetězec:
A je tady netradiční svátek – Halloween! Vlastně není tady pořád, ale jakmile se na trhu objevují obří dýně, věřte, že brzy budete připravovat dýňový kompot, nakupovat svíčky, barvy na obličej, kouzelnické klobouky, želé různých tvarů, sladkosti pro děti a ve školkách a školách budou děti slavit tento svátek. Letní grilovačku můžete ozvláštnit chutnou cuketou, lilkem nebo grilovaným ananasem. V zimě se jistě bude hodit dýňový kompot, který obsahuje spousty vitamínů a letních vzpomínek na krásné slunečné počasí. 

Nejčastěji vyhledáváte tesco dýně, žluté cukety, dýně albert, cukety akce, dýně hokaido akce, máslová dýně, dýně akce, dýně cena, dýně hokaido, dýně v akci, dýně kaufland.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.