Portmonka I Získejte slevové kupóny na nákupy OnaDnes!

Akce a slevy: Droždí

Vybrat řetězec:

Pekařské droždí neboli kvasnice je surovina, bez které se téměř neobejde výroba slaného či sladkého pečiva. Pekařské droždí je zdrojem celé řady živin a vitamínů. Zejména vitamínu B a to konkrétněji B1, B2 a B3. Kromě vitaminů B obsahuje pekařské droždí ještě bílkoviny (především aminokyseliny) a minerální látky.

Nejčastěji vyhledáváte droždí sušené, kostka droždí, lahůdkové droždí tesco, lahůdkové droždí kaufland, čerstvé droždí, lahůdkové droždí albert, suché droždí, droždí cena, fala droždí, droždí čerstvé, droždí v akci, wieninger kostka droždí, wieninger droždí, čerstvé droždí cena, droždí v sáčku, sušené droždí v sáčku, nejlevnější droždí, čerstvé droždí lidl.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.