Magazín AkcniCeny | Recept na vydatnou celerovou polévku s tymiánem!

Akce a slevy: Víno

Vybrat řetězec:
Reklama
Máte rádi víno? A pokaždé, když slyšíte Chinaski z rádia si notujete, že milujete krásné ženy a zpěv? Tak v tom případě jistě víte, že nedělíme vína jen na červená a bílá, případně růžová, ale známé velké množství odrůd od domácích jako Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Modrý Portugal, Chardonnay, Pálava, tak i odrůdy z jiných zemí. Správně postavené jídelní menu má pro každý chod přirozeně i správně víno. K rybě podáváme většinou suché bílé víno, k hovězímu nebo zvěřině vína červená a například k večernímu posezení spřátelí se k bílému vínu hodí ochutnávka sýrů, klobásek, suchých salámů i zrajících sýrů.

Nejčastěji vyhledáváte nealkoholické víno tesco, portské víno, globus víno, víno globus, hroznové víno akce, víno ludwig cena, bílé víno, hroznové víno v akci, lidl víno, akce víno, víno cena, víno akce, nealkoholické víno albert, trpké víno, pálava víno, nealkoholické víno kaufland, rýžové víno, červené víno, hroznové víno modré, víno bílé akce, portské víno lidl, ledové víno, víno tesco, víno lidl, víno v akci, portské víno akce, víno sleva, slámové víno.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.