Albert I Sbírejte body s Albertem na sportovní vybavení!

Akce a slevy: Mražená zelenina a ovoce

Vybrat řetězec:
Reklama

Způsob, jak si udržet zásoby ovoce a zeleniny a nebát se tak data spotřeby? Přesně pro to je ideální varianta zmraženého ovoce a zeleniny, kdy si potřebné množství jen necháte rozmrazit a následně s ním můžete ihned pracovat.  Tato alternativa je tak vhodná například v zimní dny, kdy je občas ovoce těžce k dostání. Můžete si pak snadno udělat například ovocný salát, vylepšit zmrzlinu či udělat nějaký chutný druh sladkého pečiva.

Nejčastěji vyhledáváte mražená zelenina na másle, mražená zelenina, mražené ovoce kaufland, mražené ovoce lidl, mražené ovoce na dort, mražené ovoce na koláč, mražená zelenina do polévky, mražená zelenina lidl, lidl mražená zelenina, mražená zelenina pod svíčkovou, lidl mražené ovoce, mražená zelenina na pánev, mražená zelenina iglo, mražené ovoce akce, bio mražená zelenina, mražená zelenina akce.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.