Portmonka I Získejte slevové kupóny na nákupy OnaDnes! Řeznictví MÚÚÚIDivočina za skvělé ceny!

Akce a slevy: Sekaná

Vybrat řetězec:
Reklama
Pečeně, vyrobená z mletého masa, nakrájená na plátky a nejčastěji podávaná s bramborovou kaší, to je přeci naše česká lahodná sekaná. Labužníci pro výrobu domácí sekané, která se liší kraj od kraje a domácnost od domácnosti, používají zpravidla mix různých mletých druhů mas, např. vepřového, hovězího, králíčího atd. K tomu lze přidat uzený bůček nebo slaninu, dalšími ingrediencemi bývá cibule, strouhanka, vajíčko, česnek, sůl, kmín, majoránka, pepř. V některých receptech se objevuje vegeta, oregano, petrželka, mléko, rohlík, houby, hořčice, tymián, pivo, sladká mletá paprika apod. 

Nejčastěji vyhledáváte sekaná pečeně, pečená sekaná, sekaná albert, kuřecí sekaná, globus sekaná v housce, globus sekaná, bavorská sekaná, vegetariánská sekaná, masová sekaná, drůbeží sekaná, česká sekaná, sekaná akce, sekaná kaufland, kuřecí sekaná akce.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.