Albert I Sbírejte body s Albertem na sportovní vybavení!

Akce a slevy: Konzervy, instatní jídla

Vybrat řetězec:
Reklama
29,90
29,90 Cena

Máte hlad, ale nemáte čas na řádnou přípravu svého pokrmu, případně sháníte ovoce mimo sezonu? Od toho jsou tu konzervy a instantní jídla, které nám ušetří chvíli v časově náročných dnech. S instantními jídly a konzervami nemusíte trávit čas s vařením těstovin či přípravě masa. Stačí otevřít, případně ohřát v mikrovlnné troubě a máte hotovo. V této sekci se tedy nachází různé instantní polévky, tuňákové či masné konzervy, hotová jídla a mnoho dalšího.

Nejčastěji vyhledáváte guláš v konzervě, fazole v konzervě, instantní potraviny, instantní kaše, tuňák v konzervě 900g, instantní nudle, cizrna v konzervě, instantní nudlová polévka, instantní jídla, instantní jídlo na cesty, tuňák v konzervě zdraví, maso v konzervě, instantní polévka, instantní pivo, kukuřice v konzervě, tuňák v konzervě, hrášek v konzervě, fazole v konzervě zdraví, vitana poctivá polévka.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.