Akce a slevy: Kávové kapsle

Vybrat řetězec:
Reklama

Pokud vás už omrzelo pít instantní nebo mletou kávu a vaše peněženka trpí při každé návštěvě kavárny, tak kávovary na kávové kapsle jsou skvělým řešením. Firmy jako Nespresso, Dolce Gusto nebo Tchibo nabízejí tyto kávovary za skvělé ceny a vy si pak už jenom dokoupíte kávové kapsle, podle toho, jak máte svoji kávu rádi. Je libo espresso, cappuccino nebo vanilkové latte? Všechno si můžete připravit z pohodlí domova a za příjemné ceny s kávovarem na kapsle.

Nejčastěji vyhledáváte kávové kapsle lidl, kávové kapsle dolce gusto, kávové kapsle dolce gusto akce, jacobs tassimo kapsle, kávové kapsle tchibo, lidl kávové kapsle, kávové kapsle lor, kávové kapsle tassimo, kávové kapsle nespresso, jacobs tassimo kávové kapsle, jacobs tassimo kapsle v akci, jacobs tassimo kapsle akce, dolce gusto kapsle, dolce gusto nescafe kávové, kávové kapsle v akci, illy issimu latté kávové kapsle.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.