Akce a slevy: Bylinky

Vybrat řetězec:

Babky kořenářky v supermarketech moc nepotkáte, ale domácím pokrmům jistě sluší trošička čerstvých bylinek, které si třeba vypěstujete na zahrádce nebo v truhlíku za oknem. Jistě máte sazeničku petrželky na posypání do polévky, salátu nebo pomazánky, bazalku na salát caprese s rajčaty, saláty různých druhů, pažitku třeba jen tak na chléb s pomazánkovým máslem. Rádi grilujete nebo připravujete i ryby? Určitě se bude hodit šalvěj, tymián nebo rozmarýn. Větvičky máty mohou příjemně dochutit letní ledovou vodu s citrónem nebo se bude perfektně hodit na domácí osvěžující mojito.

Nejčastěji vyhledáváte bylinky na spaní, bylinky na hubnutí, bylinky do kuchyně, bylinky pěstování, bylinky na žaludek, bylinky prodej, bylinky na kašel, bylinky na průdušky, bylinky na vysoký tlak, bylinky albert, bylinky pro všechny, bylinky magi.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.