Akce a slevy: Saláty

Vybrat řetězec:
-31%Salát vlašský 100 g

Balený, lahůdkářský výrobek, salát s majonézou

AlbertTerno
8,90
8,90 Cena
Reklama
Nowaco Zelný salát jarní 350g

Upravená chlazená čerstvá zelenina - s náhradním sladidlem

COOP
18,90
18,90 Cena
Slavíte každoročně Štědrý den pěkně po česku s bramborovým salátem a kaprem? Kdo by odolal takovému salátovému opojení. A na Silvestra s báječnými chlebíčky se sýrem, šunkou, vajíčkem a nepochybně salátem. Lahůdkové saláty jsou nepochybně i oblíbenou svačinkou, kde si můžete vybrat z široké škály vlašského, pochoutkového, rumcajse, hermelínového, nivového, pařížský, vajíčkový salát nebo ruské vejce s bramborovým salátem. A když nevíte, na který přesně máte chuť, stačí si připravit majonézu, salám, vajíčka a podle chuti doplnit třeba hořčicí, pepřem, solí, sýrem, kyselou okurkou a salát je na světě. 

Nejčastěji vyhledáváte salát s uzeným lososem, kuřecí salát, vlašský salát, salát albert, tuňákový salát, krabí salát, mrkvový salát, zeleninový salát, saláty na chlebíčky, šopský salát, salát rumcajs, ovocný salát, ovocný salát s jogurtem, fazolový salát, vajíčkový salát, pařížský salát, salát coleslaw, krevetový salát.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.