Portmonka I Nákupy OnaDnes!

Akce a slevy: Sunar

Vybrat řetězec:
Reklama
-22%HiPP Bio ovocná šťáva vybrané druhy 0,5l

Ovocná šťáva z více druhů ovoce, vyrobeno částečně z koncent... více informací

ROSSMANN
59,90
59,90 Cena
32,90
32,90 Cena

Spousta lidí vnímá značku Sunar jako tu nejlepší volbu, jakou můžete pro vaše miminko vybrat. Není divu, že tomu tak je, značka Sunar má totiž 80-ti leté zkušenosti s dětskou výživou a byla oceněna několika prestižními cenami. A co vlastně najdete v nabídce Sunar? Kojenecká mléka, která jsou důležitou součástí výživy vašeho miminka, speciální kojenecká mléka, pro děti se specifickými výživovými potřebami, mléčný nápoj Sunar gravimilk pro těhotné maminky, kapsičky, sušenky a křupky, kaše a nápoje pro děti.

Dalšími ověřenými a kvalitními značkami dětské výživy jsou například Nutrilon, Hami nebo Hipp a jeho vynikající dětské přesnídávky.

Nejčastěji vyhledáváte sunar complex akce, sunar expert ar comfort, tesco sunar, sunar premium, sunar ha, sunar premium 1, sunar dr max, sunar v akci, sunar comfort, sunar 3, lidl sunar, sunar akce, sunar 1, sunar complex 3, sunar complex 2, sunar premium 3, sunar premium 2, sunar 2, sunar premium 1 akce, sunar complex 1, sunar ha 1, akce sunar, sunar complex, sunar ar, sunar ar comfort, sunar gravimilk, sunar cena, sunar akce penny.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.