Magazín Akční Ceny I Proč je pro nás řepa elixír zdraví?

Akce a slevy: Bazény příslušenství

Vybrat řetězec:

Nejčastěji vyhledáváte automatické bazénové vysavače, teploměr do bazénu digitální, vysavač do bazénu intex, tablety do bazénu akce, bazénové vysavače, folie do bazénu na míru, vysavač do bazénu marimex, filtrace do bazénu, vnitřní fólie do bazénu kruh, ruční bazénové vysavače, tablety do bazénu, vysavač do bazénu mountfield, teploměr do bazénu, chemie do bazénu bez filtrace, folie do bazénu mountfield, světlo do bazénu mountfield, vysavače do bazénu, lehátko do bazénu, schůdky do bazénu mountfield, schůdky do bazénu baumax, ionizátor do bazénu, světlo do bazénu na baterie, tablety do bazénu 5 v 1, čerpadlo do bazénu.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.