Nakupte PIVO V AKCI a ušetříte až 46%

Akce a slevy: Výtvarné potřeby

Vybrat řetězec:
-14%Set Barevná paleta

souprava pro malé výtvarníky, sada obsahuje vypratelné fixy,... více informací

Globus
299
299 Cena

Nejčastěji vyhledáváte tuhé temperové barvy, umělecké vodové barvy, anilinové vodovky, barevné křídy, vodovky profesionální, kvalitní vodové barvy, křídy na papír, temperové barvy v kelímku, temperové barvy použití, školní křídy, papír na vodové barvy, suché křídy, vodovky pro nejmenší, křídy koh i noor, temperové barvy velké balení, profesionální vodové barvy, pastelové křídy, vodovky anilinky, bezprašné křídy, vodové barvy koh-i-noor, vodové barvy anilinky, prašné křídy, temperové barvy koh-i-noor, křídy na tabuli, křídy na chodník, vodovky koh i noor.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.