Yves-rocher I SLEVY AŽ -50 % na více než 200 produktů! Yves-rocher I SLEVY až -50%!

Akce a slevy: Hlávková zelenina

Vybrat řetězec:
Reklama
Myslíte si, že každá zralá zelenina má jinou než zelenou barvu? Omyl, nejchutnější hlávkovou zeleninou je přeci krásně zelená brokolice. V současné době trochu vytěsňuje z trhu klasický květák, ale zákazníci si oblíbili tyto suroviny jako přílohy k masu a bramborám, tak jako smažené na jednotlivé květákové nebo brokolicové růžičky v trojobalu. Dětem mohou zachutnat i květákové nebo brokolicové placičky. Nemůžeme ale zapomenout na lahodné zelí, které rádi přidáme k tradičnímu českému pokrmu -  knedlo zelo vepřo. Dáte si raději polévku, pak jistě máte rádi zelňačku, nebo jen tak k bramboráku kyselé zelí, mňam.

Nejčastěji vyhledáváte květák v akci, hlávková kapusta, kedlubna bílá, kapusta kadeřavá, akce květák, římský květák, růžičková kapusta, květák akce, květák cena, gratinovaný květák, gigant kedlubna, kapusta cena, květák cena, květák kaufland, květák lidl, věták akce, kapusta akce.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.