Akce a slevy: Kaše

Vybrat řetězec:
Reklama

Dětské kaše by dětem podávány nejvhodněji od 6 měsíců. Kaše můžeme dělit na mléčné a nemléčné. Oba druhy pak dále můžeme dělit na obilné, krupicové, rýžové, kukuřičné, ale i ovocné kaše. Existují také speciální kaše na dobrou noc, které jsou sytější nebo mohou být i kaše bez přidaného cukru.

Nejčastěji vyhledáváte mléčná kaše, dětská výživa v akci, dětská výživa sleva, hami mléčná výživa, hami mléčná kaše, sunárek kašička, nestlé mléčná kaše, rýžovo mléčný příkrm pro kojence, hipp bio mléčnoobilná kaše, hipp kaše, hipp bio, hami batolecí mléko, vitana kaše, krupočná kaše vitana, krupičná kaše, mléčná kaše akce.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.