Magazín Akční ceny I Recept na staročeskou zelňačku s klobásou Portmonka I Nákupy OnaDnes!

Akce a slevy: Nealkoholická piva

Vybrat řetězec:
Reklama

Dopřát si chuť piva, avšak nemít žádné problémy například za volantem. To byl hlavní důvod ke stvoření nealkoholických piv. Jedná se tak o kvašený nápoj z obilného sladu s nízkým nebo žádným obsahem alkoholu. V České republice jsou také mimo jiné oblíbeny tzv. pivní ovocné limonády. Jde o limonády, které také mohou obsahovat malé množství alkoholu, a které u nás vyrábějí známé pivovary.

Nejčastěji vyhledáváte nealko pivo v akci, bezlepkové nealkoholické pivo, černé nealkoholické pivo, nejlepší nealko pivo, nealko pivo birell, nealkoholické pivo ochucené, nealkoholické pivo akce, akce nealko pivo, zlatopramen n-a, radegast birell s příchutí, nealkoholické pivo ochucené, pivo nealko ovocné, nealkoholické pivo světlé, nealkoholické pivo sleva, birell světlé pivo nealkoholické, lobkowitz premium nealko.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.