Magazín Akční Ceny I Nová doba s DAB+!! Kvalitnější zvuk a lepší signál!!

Akce a slevy: Rajčata a papriky

Vybrat řetězec:
Reklama

Rajčata patří mezi trvalky bylinného charakteru pěstované jako jednoleté rostliny. Patří do čeledi lilkovitých. Původem pochází ze Střední a Jižní Ameriky. Plodem jsou bobule, kterým se říká rajčata. Původně rajské jablko. Rajčata jsou ideální pro zdravý životní styl. Pro svoje silné antioxidační účinky jsou vhodná pro různé druhy redukčních, ale i očistných diet! Hodí se i pro osoby s nemocemi srdce či krevního oběhu. Jsou základem pro oblíbený kečup či českou rajskou omáčku s hovězím masem a knedlíkem. Anebo v kombinaci s další zeleninou a balkánským sýrem na šopský salát! 

 

Nejčastěji vyhledáváte: rajčata cena, rajčata lidl, paprika akce, rajčata v akci, paprika červená akce, rajčata žlutá, paprika žlutá, rajčata akce, rajčata keříčková, paprika kapie, paprika kozí roh, paprika bílá akce, paprika zelená, paprika v akci, paprika bílá, paprika červená, rajčata kafuland, keříková rajčata cena, cherry rajčata akce.d

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.