Kaufland I Říjnová soutěž s Kaufland card

Akce a slevy: Hořčice

Vybrat řetězec:
Reklama

Hořčice je dochucovací přípravek v podobě husté žluté nebo žlutohnědé pasty vyrobené z hořčičných semínek smíchaných s vodou, octem, solí, cukrem, mletým kořením a olejem. Může být přibarvená kurkumou. Má ostrou, mírně až silně pálivou chuť. Hořčice se dělí na dva základní druhy. Na kremžskou a Dijonskou. Často se používá například ke klobásámpárkům nebo i do hamburgerů.

Nejčastěji vyhledáváte kremžská hořčice, , hořčice malva, hořčice dijonská, dijonská hořčice, hořčice dijon, hořčice cena, hořčice bez cukru, hořčice hellmanns, hořčice kremžská, francouzská hořčice, hořčice plnotučná, bavorská hořčice, hellmanns hořčice, hořčice klasik, gurmánská hořčice, omáčka k masu.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.