Magazín Akční Ceny I Recept na křupavé kuřecí stripsy!

Akce a slevy: Ostatní drůbež, králík

Vybrat řetězec:
Reklama
Je takový příjemný jedenáctý listopad a vy právě ochutnáváte tu nejlahodnější svatomartinskou husu s výborným červeným zelím, houskovým knedlíkem a k tomu dobře vychlazeným bílým vínem. Nemáte rádi listopad? Nevadí, určitě si oblíbíte pečenou kachnu na divoko (alá bažant) nebo na pomerančích. A pokud máte chuť na změnu jste – li milovníci kuřecího masa, zkuste krůtí řízečky, stehýnka, krůtí medailonky nebo čínu z krůtího masa. Z domácích chovů bývají chutné i pečení králíci, často na česneku nebo na paprice a na spousty jiných lahodných způsobů. 

Nejčastěji vyhledáváte králičí maso prodej, králičí maso charakteristika, kde koupit králičí maso, králičí maso cena, vodňaská kachna, vodňaská kachna chlazená, krůtí prsní řízek chlazený, krůtí stehenní plátek, krůtí stehenní plátek chlazený, krůtí prsní žízek, krůtí prsní řízek chlazený, krůtí steak, krůtí steak globus, kachna chlazená, kachna mražená, krůtí medailonky, krůtí medailonky z prsou, kachní prsa, kachní prsa na rozmarýnu.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.