Kaufland I Říjnová soutěž s Kaufland card Řeznictví MÚÚÚIDivočina za skvělé ceny!

Akce a slevy: Tuzemák, rum

Vybrat řetězec:
-32%Captain Morgan White Rum 0,7l

Original Spiced Gold 35 %, White 37,5 %, Dark Rum 40 %

GlobusKaufland
299,00 - 299,90
299,00 - 299,90 Cena
Reklama
Key Spiced rum

Carib.gold 35% 0,5l, Caribbean white 37,5% 0,5l

Kaufland
179,90
179,90 Cena
Božkovský podnik vyrábí spousty dobrých digestivů, ale Tuzemák je jen jeden. Ať už přímo Božkov nebo ten z Jindřichova Hradce s plachetničkou. Za chladných zimních večerů jistě nepohrdnete horkým grogem nebo kávou s rumem. Nejznámější studentský míchaný nápoj rum s colou na festivalech, na vodě nebo prostě na letní párty také určitě objevíte. Tuzemák ale stejně tak dobře chutná v nejrůznějších českých lahůdkách jako pravých buchtách s povidly, voňavých jablečných závinech, kde typické aroma dodá ten správný nádech a pak už jen hurá do světa! Zapomínat bychom ale určitě neměli i na jiné druhy rumu, třeba Captain Morgan. Dále také například bílý rum ideální do Mojita nebo třeba Malibu, kokosový nápoj na bázi rumu. Je z čeho vybírat! Nenechte si ujít žádný rum v akci.

Nejčastěji vyhledáváte akce tuzemák, rum captain morgan, lidl rum, rum legendario tesco, rum republica v akci, rum kaufland, tuzemák dárkové balení, rum akce albert, rum kraken, rum akce, rum v akci, černý rum božkov, rum legendario, rum božkov akce, tuzemák božkov, božkov tuzemák, jindřichohradecký tuzemák, don papa rum, tuzemák v akci, diplomatico rum, rum don papa, nejlepší rum, rum bucanero, dictador rum, legendario rum, rum republica tesco, rum diplomatico, rum lidl, rum sleva, rum legendario akce, rum tesco, tuzemák rum, rum božkov, rum pampero, el dorado rum, rum kakadu, tuzemák cena, rum bumba, rum tuzemák, rum eldorado, bartida tuzemák, rum diplomatico akce, rum republica cena, rum don papa akce, rum republica akce, tuzemák jindřichohradecký, rum cena, tuzemák akce, bumbu rum.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.