Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Akce a slevy: Lednice

Vybrat řetězec:
Lednice Beko RCSA270K31WN

V x Š x H: 170,8 x 54 x 57,4 cm, MinFrost® pro méně časté od... více informací

Expert
6 990
6 990 Cena
Reklama
Chladnička, lednice, lednička. Chladící přístroj sloužící k uchování potravin při nízké teplotě. V chladničce při zhruba 4°C, v mrazáku při zhruba -20°C. Mezi potraviny skladované v ledničce patří například mléko a mléčné výrobkymaso a uzeniny, ovoce, případně zelenina. Designově můžete vybírat z volně stojích ledniček, či vestavěných. Barevně nejčastěji bílé nebo kovově lesklé. To zajišťuje i snížení přívodu tepla z okolí. Dnes existují čtyři různé principy chlazení. Chladničky můžou být kompresorové, absorpční, adsorpční a na bázi Peltierova článku. Nejčastěji bývají ledničky elektrické, ale na trhu lze najít i plynové, případně využívající jiných zdrojů energie. 
Na některých chladničkách je mrazicí výkon označen pomocí hvězdiček. Jedná se o jednu až čtyři hvězdičky v řadě. Počet hvězdiček udává teplotu a způsob užití mrazicí části lednice.
* −6 °C vhodné pro krátkodobé skladování zmrazených potravin (přibližně 1 týden)
** −12 °C vhodné pro střednědobé skladování zmrazených potravin (přibližně 2 týdny)
*** −18 °C vhodné pro dlouhodobé skladování zmrazených potravin
**** pod −18 °C vhodné pro zmrazování a dlouhodobé skladování potravin
Ledniček je velké množství druhů: kombinované lednice, mini lednice, americké lednice, ledničky s mrazákem nebo lednice bez mrazáku
 
Nejčastěji vyhledáváte: lednice euronics, okay lednice, lednice v akci, lednice electrolux, americká lednice, beko lednice, prosklená lednice, datart lednice s mrazakem, lednička bosch, lednice samsung, lednička levně, smeg lednice, lednice miele, vestavná lednice, gastro lednice, lednice lidl, lednice liebherr, lednice nerez, lednice s mrazákem dole, lednice černá, lednice beko, gorenje lednice, liebherr lednice, lednice candy, spa resort lednice, lednice indesit, lednice amica, lednička do auta lidl, lednice s mrazákem beko, nová lednička, lednice zámek, lednice lg, lednice calex, zámek lednice akce, zanussi lednice, nejlevnější lednička, whirlpool lednice, lednice bosch, lednice aeg, vestavná lednice bez mrazáku, lednice siemens, nejprodávanější lednice s mrazákem, lednice akce, lednice zanussi, lednice nechladí mrazák mrazí, lg lednice, černá lednice, euronics lednice, lednice okay, lednice bez mrazáku, lednice cena, samsung lednice, oprava lednice cena, levná lednička, set lednice a mrazák, lednice kombinovaná mrazák dole, lednice ardo, lednice s mrazákem, dvoukompresorové lednice s mrazákem, lednička kombinovaná, electrolux lednice, lednice s mrazákem nahoře, lednička cena, lednice beko okay, lednice whirlpool, lednice gorenje, kombinovaná lednice, lednice americká, lednička liebherr, levné lednice, doplnění chladiva do lednice cena, lednice prosklená, lednice do auta lidl, bosch lednice, lednice kombinovaná, lednice datart, datart lednice, mini lednička, americká lednice lg, vestavná lednice s mrazákem.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.