Nakupte PIVO V AKCI a ušetříte až 46% Stáhněte si digitální peněženku nového světa Portmonku!

Akce a slevy: Okno

oknookno
Vybrat řetězec:
Designová, plastová, vitrážová, euro a další okna jsou důležité prostory ve stavbě, které zajistí majitelům přirozený kontakt s okolím a zároveň prosvětlí celé bydlení. Zpravidla jsou tvořena základním rámem, plastovým, dřevěným nebo jinými slitinami kovů a skleněnou výplní. Výplň bývá zpravidla čirá, ale rámy mohou mít spousty barevných dekorů a různou povrchovou úpravu od hladkých, přes hrubé nebo vyřezávané rámy.
Příjemnější vzhled dodávají oknům doplňky textilní, kovové i plastové. Kovové, dřevěné nebo ozdobné garnyže drží bílé či pestrobarevné záclony a závěsy. Pro větší sounáležitost s přírodou je možné okna zdobit různými druhy kvetoucích či popínavých rostlin zasazených v okenních truhlících. 

Nejčastěji vyhledáváte francouzské okno cena, plastové okno cena, střešní okno, francouzské okno, plastové okno, špaletové okno cena, okno plastové, sklepní okno, okno trojsklo cena, okno obi, cena plastové okno, okno cena, okno hornbach, obi okno, dřevěné okno, plastová okna v akci.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.