Albert I Sbírejte body s Albertem na sportovní vybavení!

Akce a slevy: Energy drinky

Vybrat řetězec:
Reklama
Red Bull Energy drink 473ml

Energetický nápoj s vysoký obsahem kofeinu, syceno, pasterováno

COOPJIP
41,90 - 43,47
41,90 - 43,47 Cena
Red Bull Energy drink 355ml

Energetický nápoj s vysokým obsahem kofeinu, syceno, pasterováno

JIPBilla
33,93 - 39,90
33,93 - 39,90 Cena

Asi každý z nás to již zažil, blíží se zkouška nebo důležitý test a vy potřebujete zůstat vzhůru a vnímat, nebo jste to prostě jen minulý večer přehnali s pitím a ráno musíte fungovat v práci… Řešením na tyto problémy jsou energetické nápoje, které mají vysoký obsah kofeinu a taurinu, které stimulují vaši centrální nervovou soustavu a zaručí tak udržení pozornosti a nárůst fyzické a mentální výkonnosti. Velký obsah kofeinu má i káva, některé druhy čajů a limonád, ty ale nejsou považovány za energetické nápoje. Největší nevýhodou energetických nápojů je vysoký obsah cukru, který může být až 15 kostek na 100 ml. Pro ty, kteří si hlídají postavu je pak dobrá alternativa energetické nápoje bez cukru, cukr je zde nahrazen umělými sladidly, takže téměř nepoznáte rozdíl. Nejprodávanější značky energetických nápojů v České republice jsou: Redbull, Big Shock, Burn nebo Monster.

Nejčastěji vyhledáváte energy drink hell, energy drink max, šaman energy drink, lidl energy drink, energy drink akce, fakeer energy drink, clever energy drink, energy drink xs, energy drink monster, tiger energy drink, energy drink lidl, energy drink, kamikaze energy drink, energy drink tiger, speed energy drink, energy drink bez cukru, kaufland energy drink, energy drink rockstar, energy drink smrt, big shock, shock energetický nápoj.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.