Slané i sladké hvězdy pečeme bez lepku. Jsme Vitacelia.sk | Žádná minimální objednávka a dovoz i do ČR

Akce a slevy: Kořenová zelenina

Vybrat řetězec:
Reklama
Když budeš jíst hodně mrkve, nebudeš nikdy potřebovat brýle – říkávaly naše babičky i maminky. Vitamin A, který je v mrkvi obsažený, je opravdu pro zdravý zrak potřebný, ale i když denně sníte tři mrkve, nemusí se to na vašem zraku vůbec projevit. Nejlepší způsob, jak do těla dostat co nejvíce vitamínuů je zeleninu povařit a podávat ji s tukem, například s masem a bramborem. Nebo máte raději dobrý zeleninový vývar, kde kromě mrkve jsou kousky nadrobno nakrájené kostky petržele a celeru? Můžeme ale uvařit i výborný kuřecí vývar, kde kořenová zelenina dobře uspokojí chuťové buňky a báječně doplní chutě. 

Nejčastěji vyhledáváte celer bulvový, kořenová zelenina do polévky, mrkev cena, celer řapíkatý, celer listový, akce mrkev, mrkev v akci, kořenová zelenina ukázkové druhy, kořenová zelenina druhy, černá mrkev, pečená kořenová zelenina, kořenová zelenina v soli, krausberry kořenová zelenina, mrkev akce, celer cena, mrkev kaufland, mrkev lidl, celer v akci, celer kaufland.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.