Kaufland I Říjnová soutěž s Kaufland card Portmonka I Nákupy OnaDnes!

Akce a slevy: Jogurt

Vybrat řetězec:
Reklama
17,90 - 22,90
17,90 - 22,90 Cena
Florian Active jogurt

borůvka 1,7% 145g, malina 1,7% 145g, jahoda 145g

Kaufland
7,90
7,90 Cena
Pramen zdraví z Posázaví! Dnes už Activia zařídí dobrou zdravou kulturu v těle a napomůže zažívání, abyste se necítili nadmutě. Z jogurtové nabídky si můžete vybrat bílé neochucené druhy, řecké jogurty, skyr, jogurtové nápoje, ale také jogurty ovocných příchutí, jako jahody, maliny, borůvky, meruňky, třešně, pomeranč nebo sladké, oříškové, čokoládové, skořicové, vanilkové a další. Mlékárny dodávají jogurty ve skle, v menších vaničkách, ale též v kilových kyblíčcích. Velice oblíbenými jogurty dnešní doby jsou jogurty řeckého typu.
Děti především zbožňují Kostíky, PribiňáčekTermix, Ovofit a různé další sladké příchutě. Dospělí většinou preferují zdravější jogurty s přídavkem cereálií, chia semínek, nebo s biokulturami. 
 
 
Nejčastěji vyhledáváte: jogurt hollandia, , majonéza z jogurtu, bílý jogurt akce, selský jogurt, sojový jogurt, kokosový jogurt, řecký jogurt, choceňský jogurt, řecký jogurt akce, jogurt cena, nízkotučný jogurt, langoše jogurt, pilos jogurt, lidl jogurt, milko řecký jogurt, jogurt kaufland, opočenský jogurt, muffiny s jogurtem, jogurt florian akce, jogurt florian, jogurt bílý, jogurt bez laktozy lidl, kokosovy jogurt lidl, hollandia jogurt akce, monte jogurt, muj jogurt, skyr jogurt, activia jogurt, bílý jogurt, lidl řecký jogurt, řecký jogurt lidl, jogurt hollandia akce, florian jogurt, jogurt skyr, yoggies jogurt, řecký jogurt milko, jogurt pro psy, jogurt v akci.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.