Soutěž I Nakupuj vybrané potraviny a vyhraj na rok auto ŠKODA KAROQ a další skvělé ceny! Řeznictví MÚÚÚIDivočina za skvělé ceny!

Akce a slevy: Hroznové víno

Vybrat řetězec:
-40%Hrozny bílé 500g

Hrozny bílé balené. Jakostní třída II.

Billa
29,90
29,90 Cena
Reklama
Vyjmenujete alespoň jednu lidovou píseň, kde se opěvuje víno? Určitě se jich najde hned několik a co teprve ta, kterou nazpívali Chinaski k seriálu Vinaři. Hroznové víno se používá k přímé konzumaci, k sušení, kandování a především jako surovina pro výrobu vína a dalších nápojů. Na trhu k přímé konzumaci si zákazníci oblíbili odrůdy bezpeckové červené i bílé hrozny. Vinaři pro výrobu vína preferují spíše vína kvalitní na dostatek přírodního cukru. Nejznámější česká a moravská vína dosahují světového věhlasu, kdo by totiž neochutnal Chardonnay, Rulandské šedé, Modrý portugal, Tramín červený, Frankovku, Veltlínské zelené a červené?

Nejčastěji vyhledáváte hroznové víno v akci, hroznové víno modré, hroznové víno akce, hrozny bílé bezsemenné, hrozny v akci, hrozny cena, hrozny bílé cena, hrozny modré cena, hrozny fialové, nejlevnější hrozny, hrozny billa, hroznové víno penny, bezsemenné hrozny, bezsemenné hroznové víno, hrozny kaufland, hroznové víno lidl.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.