Magazin Akční Ceny I Pečeme vánoční cukroví: Perníčky Pečeme cukroví: Perníčky

Akce a slevy: Kuřecí

Vybrat řetězec:
Reklama
-33%Vodňanské Kuře Kuřecí stehna 500g

Kuřecí stehna hluboce zmrazená třída jakosti A

TernoCOOP
34,90 - 39,90
34,90 - 39,90 Cena

Kuřecí maso v akci je velice oblíbené. Má jemnou chuť a je velmi rychlé na přípravu. Za nejkvalitnější část jsou považována kuřecí prsa, nejsou ale tak jednoduchá na přípravu. Maso je sice křehké, ale zároveň s minimem tuku, takže se může snadno vysušit. Právě ale díky nízkému obsahu tuku je maso dietní a je ideální při redukcí váhy. Oblíbené je i u dětí. Maso se využívá v čínské, indické či mexické kuchyni. Obecně platí, že když jsou kuřecí prsa nakrájená na menší kousky a namarinovaná, chuť je znatelně lepší a maso je šťavnatější. Pokud neholdujete kuřecím prsům, můžete využít řízky stehenní. Ty ovšem už obsahují vyšší procento tuku. Kuře je ideální i na domácí vývary s kořenovou zeleninou a například játrovými knedlíčky, či nudličkami. 

 

Nejčastěji vyhledáváte: kuře cena, akce kuřecí maso, kuře chlazené lidl, vodňanské kuře, bio kuře, vodňanské kuře cena, levné kuřecí maso, akce kuře, kuře albert, kuře chlazené akce, albert kuřecí maso, kuře v akci, lidl kuře, lidl kuřecí maso, bio kuřecí maso, bio kuře cena, francouzské kuře cena.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.