Akce a slevy: Fernet

Vybrat řetězec:
Reklama

Fernet Stock je hořký bylinný likér, jehož jedinečná chuť spočívá v kombinaci 14 vybraných bylin (hořcový kořen, chininová kůra, heřmánek římský,…). Jeho přesné složení, je ale přísně tajné! Výroba Fernetu probíhá macerováním bylinek v lihu po dobu několika měsíců a likér pak zraje v dubových kádích. Fernet chutná nejlépe při pokojové teplotě nebo mírně vychlazený. Nejčastěji se pije jako aperitiv, ale je také skvělý v míchaných drincích. Nejznámější z nich je Bavorák, který se připravuje z Fernetu a Tonicu. Fernet se také vyrábí v nejrůznějších variantách: Fernet Stock Citrus, Fernet Stock Orange, Fernet Stock 8000, Fernet Stock Exclusive, Fernet Stock Z-Generation a Fernet Stock Černá hruška.

Nejčastěji vyhledáváte fernet akce, fernet stock akce, fernet zetko akce, akce fernet, akce fernet citrus, kaufland fernet, fernet akce billa, fernet citrus akce, fernet stock citrus akce, fernet v akci, fernet cena.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.