Magazín AkcniCeny | Babiččin bylinkář: Majoránka zahradní

Akce a slevy: Jägermeister

Vybrat řetězec:
Reklama
Jägermeister je německý likér hořké chuti, který je vyroben z 56 různých bylin, květů, kořínků a ovoce z celého světa. Tato jedinečná a tajná kombinace tvoří jeho originální chuť. Výroba trvá cca 6 týdnu a nápoj poté zraje minimálně rok v dubových sudech. Konečná verze Jägermeisteru se stáčí do typických zelených lahví a obsahuje 35% alkoholu. Ideální teplota podávání je -18° a nejčastěji se pije s colou, energetickým nápojem či tonikem. Mezi další bylinné destiláty patří například Becherovka nebo Fernet Stock a oblíbeným ovocným destilátem je třeba R. Jelínek.

Nejčastěji vyhledáváte akce jägermeister, jägermeister cena, nejlevnější jägermeister, jägermeister, jägermeister v akci, jägermeister akce, jägermeister dárkové balení, jägermeister dárek, jägermeister 700ml, jägermeister 1l, jägermeister akce a slevy, jägermeister kaufland, jägermeister albert, jägermeister billa, jägermeister levný, jägermeister lidl.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.