Akce a slevy: Magnesia

Vybrat řetězec:
-25%Magnesia Go přírodní minerální voda neperlivá 0,75l

Přírodní minerální voda dekarbonovaná středně mineralizovaná.

RatioAlbert
10,90 - 11,90
10,90 - 11,90 Cena
Reklama

Trpíte bolestmi hlavy, křečemi v končetinách a jste bez energie? Pak Vás pravděpodobně trápí nedostatek hořčíku. Tento problém se dá ale jednoduše vyřešit, můžete zkusit například minerální vodu Magnesii, která je bohatá nejen na hořčík, ale i na další tělu prospěšné minerální látky. Vyrábí se v perlivé, neperlivé a ochucené verzi. Další minerální vody, které v sobě mají tělu prospěšné látky jsou: Poděbradka, Aquilla, Dobrá voda, …

Nejčastěji vyhledáváte magnesia cena, magnesia extra cena, magnesia neperlivá, magnesia perlivá, magnesia voda, magnesia minerální voda, magnesia akce, magnesia jemně perlivá akce, akce magnesia, magnesia jemně perlivá, magnesia ve skle, magnesia ochucená, magnesia neperlivá akce, voda magnesia, minerální voda magnesia, magnesia v akci, magnesia red, magnesia red akce, magnesia sleva.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.