NUROFEN Junior Pomeranč

StrážceDo seznamu

NUROFEN Junior Pomeranč

100 mg, 12 žvýkacích měkkých tobolek, žvýkací želatinové tob... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 119

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-37%
APO-IBUPROFEN 400 mg 100 potahovaných tablet

StrážceDo seznamu

APO-IBUPROFEN 400 mg 100 potahovaných tablet

Uleví od bolesti hlavy, zad, kloubů i menstruační bolesti. S... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 104

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-28%
Nalgesin S 40 potahovaných tablet

StrážceDo seznamu

Nalgesin S 40 potahovaných tablet

Lék na bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 149

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-25%
Reklama
Bepanthen® Care Mast 100 g

StrážceDo seznamu

Bepanthen® Care Mast 100 g

Pomáhá chránit dětský zadeček před vznikem opruzení. Pro kaž... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 269

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-24%
Apo-Brusinky Strong

StrážceDo seznamu

Apo-Brusinky Strong

30 kapslí, extrakt z celých plodů brusinek, kanadský extrakt... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 159

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-23%
Chlorella 200mg 750 tablet, 1 tbl. = 0,37 Kč

StrážceDo seznamu

Chlorella 200mg 750 tablet, 1 tbl. = 0,37 Kč

Chlorella Pyrenoidosa je sladkovodní řasa s vysokým obsahem ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 279

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-22%
Strepsils Med a Citron

StrážceDo seznamu

Strepsils Med a Citron

24 pastilek, proti bolesti v krku, účinkuje proti virům, bak... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 119

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-22%
Septofort 2 mg

StrážceDo seznamu

Septofort 2 mg

24 pastilek, léčí příčinu bolesti v krku, ničí široké spektr... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 109

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-22%
Olynth HA 0,1 %

StrážceDo seznamu

Olynth HA 0,1 %

nosní sprej, roztok, 10 ml, rychle uvolňuje ucpaný nos a zvl... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 89

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-21%
Celaskon 500 mg červený pomeranč 30 šumivých tablet

StrážceDo seznamu

Celaskon 500 mg červený pomeranč 30 šumivých...

Posiluje odolnost organismu při infekčních onemocněních jako... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 134

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-21%
PARALEN GRIP

StrážceDo seznamu

PARALEN GRIP

chřipka a bolest, 24 tablet, odstraňuje příznaky chřipky a n... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 119

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-21%
Stoptussin

StrážceDo seznamu

Stoptussin

kapky, 50 ml, díky kombinaci 2 účinných látek zastaví dráždi... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 119

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-21%
RAKYTNÍČEK® multivitamínové želatinky s rakytníkem 70 ks, 1 ks = 2,70 Kč

StrážceDo seznamu

RAKYTNÍČEK® multivitamínové želatinky s raky...

Skvělá chuť díky obsahu ovocné šťávy. Obsahuje 9 vitaminů vč... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 189

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-21%
Panadol Extra

StrážceDo seznamu

Panadol Extra

30 tablet, při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně m... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 79

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-20%
Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus 15 ml

StrážceDo seznamu

Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus 15 ml

Nosní sprej Sinex Vicks s aloe a eukalyptem pro účinnou úlev... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 79

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-20%
Pangrol 20 000

StrážceDo seznamu

Pangrol 20 000

20 tablet, obsahuje 3 trávicí enzymy, které pomáhají zlepšit... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 99

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-20%
PARALEN® Grip chřipka a bolest 24 potahovaných tablet

StrážceDo seznamu

PARALEN® Grip chřipka a bolest 24 potahovaný...

Odstraňuje příznaky chřipky a nachlazení, jako jsou: horečka... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 119

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-20%
Sinecod® sirup 200 ml

StrážceDo seznamu

Sinecod® sirup 200 ml

Proti suchému, dráždivému kašli. Vhodný pro dospělé a děti o... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 119

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-20%
Stoptussin® kapky 50 ml

StrážceDo seznamu

Stoptussin® kapky 50 ml

Díky kombinaci 2 účinných látek zastaví dráždivý kašel a zár... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 119

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-20%
HLÍVÁČEK® sirup s hlívou a rakytníkem hruška, 100 ml

StrážceDo seznamu

HLÍVÁČEK® sirup s hlívou a rakytníkem hruška...

Sirup vyrobený až z 1 kg ovoce. Obsahuje hlívu s deklarovaný... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 199

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-20%
Reklama

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
     
Reklama
Reklama